Co mám ve WoT expit? (anketa)

By | 18.1.2020

Na začátku roku jsem spustil na YT anketu, která má za cíl zjistit od vás, mých diváků, co si přejete vidět za standardní tanky, resp. kterému vývojového stromu mám dát přednost. Anketu prodlužuji a definitivně se tedy neuzavírá polovinou ledna, ale až v pátek 24. ledna, takže nezapomeňte hlasovat!

Kdo by přece jen nevěděl, kde anketu nalezne, tak stačí jít na můj kanál a v kartě komunita si najde příspěvek ze začátku roku. Celkem je možnost hlasovat pro dvě z devíti nabízených tankových větví a jednu „volnou“ kategorii.

V „nabídce“ jsou britské stíhače, švédské heaviny, německé střední tanky, ruská TD, ruské heaviny, italské střední tanky, švédské stíhače, čínské lehké tanky a polské heaviny.Výsledek obrázku pro world of tanks fv4005

Úplně stejná anketa je speciálně ještě pro ty, kteří se stali členy mého kanálu. Mají tak dva hlasy, kterými mohou ovlivnit konečnou volbu.

Již teď je podle výsledků jasné, že z ankety vyjde jako vítěz linie na FV4005, ale zkuste ještě ovlivnit dvě další linie, do kterých se mám pustit. Nebudu sice expit tři linie najednou, ale předpokládám, že expení nezabere moc času, takže i když váš favorit skončí třetí, nebude dlouho trvat a podívám se mu na zoubek také. Na všechny z těchto strojů pak samozřejmě udělám recenzi.

Takže běžte hlasovat, protože každý jeden hlas může rozhodnout!