TUTORIÁL #2: Jak stáhnout hudbu z YouTube

By | 13.8.2014

Chcete získat hudbu nahranou na YouTube? Nebo jste prostě uploadovali video na svůj účet a potřebujete z něj jen zvuk a nevíte jak na to? Žádný problém. Čtěte dále a dozvíte se co udělat.

Klíčem k vyřešení podobného problému je stránka www.youtube-mp3.org.

Předně je důležité si říci, že existuje řada způsobů a především celá řada programů, které stahování hudby/zvuků z YouTube (YT) videí umožňují. Výhodou youtube-mp3.org je především flexibilita a nenáročnost.

YT to mp3Flexibilita v tomto případě znamená, že si můžete stáhnout hudbu z YT kdekoli, třeba i s notebookem na dovolené. Nenáročnost pak představuje jeho online provedení. Jednoduše nemusíte nic instalovat na počítač a navíc stáhnout hudbu z YT zvládne pomocí tohoto webu skutečně každý, vše je naprosto jednoduché.

Krátký návod jak na to:

  1. Nemůže to být jednodušší. Zkopírujete adresu videa na YT, ze kterého chcete získat hudbu/zvuk pomocí Ctrl+C nebo kliknětě pravým tlačítkem myši a zvolte kopírovat.
  2. Otevřete si stránku youtube-mp3.org a do rámečku uprostřed vložte pomocí Ctrl+V nebo klikněte pravým tlačítkem myši a zvolte vložit adresu videa.
  3. Klikněte na tlačítko Convert Video, následně se vám ukáže délka videa/zvuku a název videa, ze kterého chcete získat audio obsah.
  4. Po té už stačí kliknout na tlačítko Download pro stažení souboru ve formátu MP3.
  5. A můžete začít s poslechem vámi stažené hudby!