World of Tanks 1.1, aneb co vývojářům (ne)vyšlo?

By | 4.9.2018

Bývá už takovým zvykem, že ostřílení hráči World of Tanks s vysokou dávkou nedůvěry vyhlížejí nový patch jejich oblíbené arkádové hry. Možná s menší mírou nedůvěry a naopak s větší mírou naděje očekávali poslední update 1.1. Chlapci (překládej vývojáři – pozn. aut.) z Minsku ale znovu nepřekvapili. Pojďme se podívat, jak si vedli tentokráte.


Dominanty posledního updatu 1.1 byly dvě. Nový národ, Polsko, se svou vlastní tankovou větví. A druhá sezóna personálních misí. Zároveň, ale asi každý tankista očekával, že takový veliký update bude opravovat chyby, které nebyly do té doby vyřešeny. O tom ale později.

Poláci

Nové polské tanky nebyly potřeba, to je dobré si říci už na začátku. Nicméně polská komunita ve WoT je natolik veliká, že si své tanky vyřvali (nic proti tomu – pozn. aut.). Na jejich hodnocení je přece jen brzy. Zatím to vypadá, i když překvapivě, že WG u Poláků nešláplo vyloženě vedle. Poláci mají několik průměrných, několik špatných a něco málo dobrých použitelných tanků. To je milé překvapení.

Personální mise

Za co zaslouží WG palec nahoru, tak jsou to personální mise. Dlouho hráči čekaji na jejich druhou sezónu. Ten, kdo měl doježděnu první sezónu, už neměl co plnit. Ti co první sezónu doteď neuhráli zase konečně chtěli, aby před sebou měli nějaké splnitelné mise. To jim patch 1.1 zařídil. Dobře WG rozdělil mise na pomyslné tři způsoby plnění (dlouhodobé, krátkodobé…). Navíc jsou mise rozděleny podle národů a je jedno s jakým typem tanku ji hrajete.

Mapy

A nyní k tomu méně povedenému. Mapy. Plzeň se vrátila, upravená, ale s ještě větší kritikou, která se na ni snáší, než v případě její původní verze. Pak jsou tu dvě nové. Podle všeho ani tyto mapy hráče neohromily. Studánky možná tankisté nesnášejí o něco více v porovnání s Minskem. To je celkem nelichotivá bilance. Když k tomu připočteme řadu „upravených map“, které jsou stejně špatné, nebo dokonce horší, než byly, je to pro WG debakl.

Chyby

Bohužel to není všechno. Funguje vám bezchybně konečně chat v garáži? A co přibírání hráčů do friend listu nebo naopak jejich mazání. Neopraveno. Slyšel jsem také, že řadě lidí padá hra po tom, co si patch 1.1 nainstalovali. A co střela, která vás zasáhne, ale vy se to dozvíte jen z výpisu? A co textury, jako jsou ty na mapě Doly, také žádný problém se střelbou? Jsem si jistý, že ano, že máte tu neblahou zkušenost, stejně jako já. Ve stínu toho, pak nějaká polská větev nebo nové personální mise nejsou vůbec důležité.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *